morze 

Pogorzelica - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

kamień murowy do ogrodu hydrotechniczny elewacyjny

Opis:

Nasza firma PPU Kamieniarstwo Pawlik to w 100 procentach krajowy producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień ogrodowy oraz płyty szlifowane na fasady a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia Grabowie I to zakład górniczy a także jedno ze złóż należące do zakładu PPU Pawlik ze wsi Grabowie koło Zawodzia na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim blisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć pozyskujemy kamień naturalny piaskowiec tylko i wyłącznie sposobami mechaniczno-wyburzeniowymi za pośrednictwem koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatycznej . Po wykorzystaniu wiertarki pneumatycznej stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem pęczniejącym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową urobionego surowca skalnego.
Wykopany piaskowiec kolorowy przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie asortymenty jak : kamień naturalny na ściany z ociepleniem , kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy oraz kamień murowy a także płyty szlifowane na fasady i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień murowy
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 808
Dodane: 2023.05.13


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj