morze 

Pogorzelica - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kamień ogrodowy dekoracyjny murowy hydrotechniczny

Opis:

Firma PPU Pawlik to polski producent, który z pełnym zaangażowaniem wytwarza i dostarcza wysokiej jakości materiały, w szczególności kamień ogrodowy oraz płyty szlifowane na fasady, pochodzące z własnych krajowych złóż piaskowca o niepowtarzalnej kolorystyce.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra II, będąca własnością zakładu PPU Pawlik, znajduje się w malowniczej wsi Grabowie koło Przedborza. To tam, przy użyciu nowoczesnych technologii, firma pozyskuje wyjątkowy piaskowiec żółty, wykorzystując koparki kołowe, gąsienicowe, oraz techniki wyburzeniowe, które umożliwiają precyzyjne oddzielanie bloków skalnych od złoża piaskowca.

Proces wydobycia wspomagany jest także tradycyjnym, ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatycznej. Stosowanie różnorodnych metod pozwala na uzyskanie surowca skalnego o zróżnicowanej strukturze i jakości, co ma kluczowe znaczenie przy produkcji kamienia murowego, kamienia na ściany domu, kamienia hydrotechnicznego, kamienia ogrodowego, a także płyt szlifowanych i pospółki drogowej.

W zakładzie kamieniarskim, zlokalizowanym w urokliwej wiosce Grabowie, pozyskany piaskowiec przechodzi profesjonalną obróbkę, przekształcając się w wysokiej jakości produkty. Kamień murowy, kamień na ściany domu, kamień hydrotechniczny , kamień ogrodowy, płyty szlifowane, oraz pospółka drogowa są rezultatem starannej pracy specjalistów, którzy dbają o estetykę i trwałość każdego detalu.

Dzięki pełnemu cyklowi produkcji, od wydobycia surowca po gotowy produkt, firma PPU Pawlik gwarantuje klientom nie tylko wysoką jakość, ale również unikalność oferowanych materiałów, które wpisują się w piękno krajobrazu i architektury zarówno kraju, jak i Europy.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień murowy
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 809
Dodane: 2023.11.14
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj